четвер, 16 травня 2024 р.

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!


 Вітаємо вас із Днем вишиванки!


🔹Нашу унікальну барвисту сорочку знають в усьому світі. Вона символізує неповторність української культури, глибину національної гордості, вікові традиції, запалює божу іскру в душах вже багато віків поспіль. Це прадавній оберіг, в сплетіння якого зашито купальські співи мавок, брязкіт козацьких шабель, тихі материнські молитви, щиру любов до ближнього і Батьківщини. 


🔸З давніх-давен вишиванка мала сакральне значення, супроводжувала наших пращурів у скрутні й радісні хвилини: немовля загортали у вишите, до шлюбу йшли з вишиваними на щастя рушниками, воїни боронили Батьківщину в намолених матерями сорочках, що берегли від ворожої кулі, в останню путь проводжали в національному одязі. В цих орнаментах таїться мудрість кобзарів, досвід величних київських князів, енергія могутнього Дніпра, міць Карпатських гір і вільний дух українського народу. 


⚡️Тому вишиванка досі є священною реліквією, яка оберігає душу від скверни, підтримує зв’язок поколінь, будить  патріотичні почуття в серці кожного українця. Сьогодні наші захисники теж вдягають вишиванки під військову форму, як оберіг, як захист, як божу ласку повернутися додому живими і з перемогою. 


▫️Вдягніть сьогодні вишиванку, відчуйте внутрішню гармонію, приналежність до величного народу зі славною історією і світлим майбутнім, віддайте шану кожному, хто стоїть зараз за нашу спільну свободу. 


✨Нехай вишиванка завжди буде символом національної єдності, незламності, духовної щедрості, уособленням глибоких традицій людинолюбства і патріотизму.


🇺🇦Бажаємо всім здоров’я, добра, злагоди, мирного неба, наснаги і процвітання!
Немає коментарів:

Дописати коментар